Дубюк О.О., ПП

Пропонуємо

Контакти
Адреса:
90631, Закарпатська обл., Рахівський р-н, смт Ясиня, вул. Гуцульська, 2Е Контактна інформація:
Тел.: (097) 491-07-88, (03132) 4-24-73, (03132) 4-20-83
Факс:
Email: oleksa57@mail.ru
Сайт: www.dubyuk.yasinya.com
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 3
Показів - 7

За поточний місяць:
Відвідувачів - 66
Показів - 166

ПП Дубюк О.О


Впродовж багатьох років компанія займається будівництвом. Наша компанія пропонує Вам будівництво дерев'яних заміських будинків для постійного мешкання і сезонного використання, малих архітектурних форм (лазні, альтанки, навіси під барбекю). Також пропонуємо проектування і будівництво споруд різного призначення: кафе, ресторани, міні-готелі, туристичні села.

Як початкові матеріали пропонуємо "дику" необроблену колоду, оциліндровану колоду діаметром від 180 до 220 мм і брус різних перетинів. У будинку є штатне місце під камін. Використання дерев'яних і пластикових вікон зі склопакетами, а також сучасних високоефективних теплоізоляційних матеріалів дозволяє істотно понизити тепловтрати.
Наша компанія з кожним замовником вибудовує індивідуальні взаємини, що спираються на чітке розуміння потреб і переваг клієнта. Можливий виїзд на заміську ділянку замовника для консультування і прив'язки майбутніх будов до місцевості. Здійснюється індивідуальне проектування, а також видозміна існуючих проектів, виходячи з локальних умов.

Контроль виробництва починається безпосередньо із заготівки лісу. Пропонуємо деревину унікальних властивостей - карпатську ялину та інші породи хвойних дерев.

Забезпечуємо оперативність і гнучкість у виконанні робіт.